Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeПредлог - Page 7 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Предлог

Go down 
+13
Ana-Marija
Rebellious angel
solange
LucasScott
iva_macedonia
dijan4e
Missy
Burrows
gaby
Chris
Losteech
Bobi
Beauty
17 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПорака
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 1:53 pm

Ике, добредојде на форумов. Предлог - Page 7 433111
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 2:49 pm

епа добредојде Ике
Ике го знам како член на неколку други форуми и знае да биде активен Предлог - Page 7 327923
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 3:08 pm

Марче сакаш ли да одмориш малку од форумов, а?
Недела ден бар, ти давам лекарско за боледување и неприсуство на форум.
Ај биде срце.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 3:37 pm

LucasScott напиша:
Марче сакаш ли да одмориш малку од форумов, а?
Недела ден бар, ти давам лекарско за боледување и неприсуство на форум.
Ај биде срце.
не!!! немие до карање сега да не се расправаме има некого буквално да утепам Предлог - Page 7 996773
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 6:45 pm

До Ике

Од кога те знам, (а тоа е оддамна) насекаде трубиш како форумов се фокусира само на шпански серии. Форумов се фокусира на тоа што гледа македонската публика, а македонската публика дефинитивно ги обожава шпанските серии, ние сме тука да го коментираме она што и се нуди на нашата публика, секој што ја сака телевизијата овде може да си го најде своето место, немаме предрасуди спрема ништо од тоа што се емитува и отворено коментираме за што и да е, доколку мислиш дека овде ти е местото, повели.

А на ТВ Пакет ако нема интересни текстови за прајмтајм сериите, тогаш не знам каде на друго место има... Предлог - Page 7 557897

Што се однесува до анимациите на сајтот тука не можам ништо да направам, што се случува кога ке влезеш на Точка? И таму им репортираш дека не можеш да ги посетуваш заради флеш рекламите на t-mobile?


Последната промена е направена од Chris на Вто Мар 23, 2010 11:50 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 8:09 pm

LucasScott напиша:
Марче сакаш ли да одмориш малку од форумов, а?
Недела ден бар, ти давам лекарско за боледување и неприсуство на форум.
Ај биде срце.

Потпис.

M@RKO напиша:
не!!! немие до карање сега да не се расправаме има некого буквално да утепам Предлог - Page 7 996773

Повтори уште еднаш, што рече?
Вратете се на почетокот Go down
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 10:26 pm

Јас еве подолго време сум член на овој форум и се трудам да бидам активна и немојте да ми замерувате што знам некогаш да исчезнам. Верувајте дека обврските не ми дозволуваат да бидам на форумов толку колку што сакам. Тука мозат да се најдат теми за сечиј вкус. Некои од нас ги преферираат шпанските а некои прајм тајм сериите. Тоа е нормално, па не сме сите исти. Мозат да се најдат информации и за звездите, актерките, актерите, пејачите, пејачките и сл. Затоа не разбирам како мозе некој да критикува дека овој форум е посветен на шпански серии. Мислам дека критиката не е на место.
Друго нешта поради кои го почитувам форумов е другарството и почитта која сметам дека на други форуми ја нема. Тука сме да разменуваме мислења како индивидуи и ако тоа на некого не му се допага мозе слободно да не го посетува овој форум.

Поздрав до администраторите и модераторите кои успешно си ја работаат својата работа а воедно и до сите фоумџии.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 10:35 pm

Да, постои другарство на форумов помеѓу сите нас затоа што не воведуваме полициски час, гледам Ике и за тоа не пропуштил да не искритикува. Свесен сум дека на некои теми има забегување и си фураме оф топик ама баш сите, али тоа не го гледам како проблем, се зезаме но сепак го кажуваме своето мислење каде што темата го бара тоа од нас, јас мислам дека сите членови на форумот сакаат тоа да остане како што е!
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Ike
Нов Член
Нов Член
Ike


Male Zodiac : Virgo Број на мислења : 46
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Велес
Registration date : 2009-08-07

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 10:48 pm

Го забележав тоа дека постои другарство (тешко се оди офтопик со непознаници :) ) и тоа е добро, но сепак гостите ќе забележат дека е многу офтопик

За жал, скоро сите страни споро ми ги отвара, ама нема врска веќе денеска си најдов решение за да ги блокирам сликите шо не сакам да ми ги отвара, така да се е океј, барем кај мене.

Видов и дека има и за прајмтајм, само очигледно македонскава пубилка повеќе ги сака/гледа шпанските серии, па поактивен е тој дел.

Фала за добредојдето :)

Иначе ќе останам активен додека можам
Вратете се на почетокот Go down
http://southparkstudios.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 11:01 pm

Супер, добредојде
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 29, 2010 7:47 pm

Не знам дали ќе ви се допадне мојата идеја. Но мислам дека е супер од денес да почнам за секоја песна учесничка на овогодинешната Евровизија да правам посебен профил т.е посебно мислење со детални информации и само песната (може да ги слушнете зошто да не, не се плашете дека ќе ви бидат досадни на финалето, ќе се воздржам да не ги поставувам во мај снимките од пробите), и јас секако ќе давам моја оцена, + како стое песната на кладилница, а исто така би било пожелно одоздола откако ќе ја слушнете песната тој ден да дадете коментар и своја оцена и на крајот пред почетокот на Евровизија да ги видеме резултатите.

Иначе оцените би биле */5 значи според вашето мислење оцена од 1-5/5.

Се надевам дека ќе сакате, темата да биде посебна и горе во објава во ОФ ТОПИК, а на порталот да оде само профилот на секоја земја и клипот.

Коментари? Предлог - Page 7 367412
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 29, 2010 7:51 pm

Ако бе, не е лоша идејата
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeПон Мар 29, 2010 8:28 pm

Ај те молам сеа двете теми за Евровизија направи ги ВАЖНИ а не Објава.

И се надевам дека од 1 април сите ќе коментирате Предлог - Page 7 996773 ќе биде забавно Предлог - Page 7 433111
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitimeЧет Апр 01, 2010 8:23 pm



Во тек се анализите за песните на овогодинешната Евровизија во Осло! Секој ден се објавуваат по една песна, и со ваш коментар и оцена од 1-10 очекуваме активност.

АНАЛИЗИ!

(клик)

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Предлог - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Предлог - Page 7 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлог
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Околу форумот-
Отиди до: