Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeШпици од теленовели Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Шпици од теленовели

Go down 
3 posters
АвторПорака
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 8:28 pm

Тема во која ќе се ставаат шпици од теленовели и ќе се коментираат истите.
Прва која ќе ја поставам е темата од теленовелата Марија Хосе, обрнете внимание на песната и текстот, се раскажува целата приказна Шпици од теленовели 462314

Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 8:36 pm

#HASTA QUE EL DINERO NOS SEPARE#



Ова е страшно, гадно, одвратно...Кога ќе видам само како оној гаднион со бркови ја бацува Итати Шпици од теленовели 954560 Фонтот на буквите е како аматерска новела, страшно. Како можело ова да е погледано од Сортилехио?
КОЈ го гледа ова?
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:19 pm

Шпици од теленовели 24632 Шпици од теленовели 24632 Шпици од теленовели 24632 Марија Хосееее Шпици од теленовели 24632 Која песна, еј Шпици од теленовели 24632 Од каде ја најде оваа серија? Гледам од Осорио е, којзнае колку била хит серијава на времето, се гледа циркус опасен е.Марија Хосееее, флор де ун гран амор, су мадре кампесина Шпици од теленовели 24632 Шпици од теленовели 24632
А за вторава немам коментар - сум рекла и во таа тема, најгадното нешто од песна до шпица, до ликови до се, изгледа дефинитивно најлошите шпици ги прави Лароса.
Инаку има ваква тема во Анкети и анализи, али таму има милион шпици, па може тука да се преместат во соодветниот дел за теленовели.
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:51 pm

Место на темава и е овде, мислам, а не во анкети, ама како и да е....
А за Марија Хосе Шпици од теленовели 24632 Ја се измочав од смеење.
Дај најдете и вие некој шпици да споделиме.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 9:56 pm

Па мислам таму да се избрише и овде една по една шпица да се става и да се коментира. Таму мислам одеднаш сите шпици се ставени, вака по една ќе имаме повеќе простор за коментари. Инаку шпица која некако ме погодува во срце е на серијата Касандра, таа музика и таа шпица ме враќаат во едно време и голема носталгија ме фаќа, а и музиката е некако тешка за срце.
Има преубави, има прегадни и има пресмешни шпици - ајде да коментираме Шпици од теленовели 433111
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 10:11 pm

Касандра Шпици од теленовели 722953 Шпици од теленовели 722953 Шпици од теленовели 722953 Шпици од теленовели 722953
Дефинитивни музика и песна која погодува, не знам дали е поради носталгија или што, ама шпицата секојпат ме наежува. Преубава мелодија.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitimeПон Окт 05, 2009 10:12 pm

Претходната слична тема ја заклучив и ја направив нормална тема во подфорумот каде што стоеше. Значи сега оваа ќе ја правиме активна :))..

Се‘ додека парите не не‘ разделат има една од најсрањастите шпици EVER Шпици од теленовели 195609 Шпици од теленовели 195609

И пред се‘ МОРАМ да напоменам дека Карла Естрата според мене ги има најубавите шпици од Телевиса : (Право на љубов, Вистинска љубов, Алборада, Магија, Љубовни врски) најсимпатични, освен Страст која ми беше малце дебилна, ама снимана е слично како на Магија. И најубавите песни :))

Еве едно ремек дело:

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Шпици од теленовели Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од теленовели   Шпици од теленовели I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Шпици од теленовели
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Теленовели :: Теленовела Инфо-
Отиди до: