Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКолку го трошите интернетот?? Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Колку го трошите интернетот??

Go down 
5 posters
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeСаб Фед 20, 2010 12:50 am

Јас од кога се префрлив на Т хоум и го имам 3 Мах Comfort + а и кога дознав за Замунда трошам како луд секој ден по 10 филма од 1 гига и повеќе можда и ставрно немам проверено колку сум потрошил
Толку колку што сум потрошил месециве немам потрошено никоаш до сега
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeСаб Мај 01, 2010 12:10 am

Само што го симнав АВАТАР од 7 гигабајти, не е најјак квалитет, најјакиот што го видов беше 21 гигабајти, но сепак доволно кристална слика за да се гледа во недела попладне со целото семејство, баш ме интересира нивната реакција на овој филм Колку го трошите интернетот?? 996773 .

И да... да се вратам на темата... заклучно со 11:10часот, имам истрошено 128гб Колку го трошите интернетот?? 462314 Колку го трошите интернетот?? 462314
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeСаб Мај 01, 2010 12:20 am

Јас го симнав тој од 10, а инаку го видов тој од 7 ама не ми беше привлечен Колку го трошите интернетот?? 959987
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Wildcat
Член
Член
Wildcat


Male Zodiac : Gemini Број на мислења : 365
Birthday : 1992-06-18
Age : 31
Registration date : 2009-08-14

Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeСаб Мај 01, 2010 4:58 am

ovoj mesec nesto imav problem so brzinata i ne mozev mnogu da simnam ovoj mesec imam 40 giga napraveno a prethodnio bev napravil 95 giga
Вратете се на почетокот Go down
- AndreJ
Нов Член
Нов Член
- AndreJ


Број на мислења : 10
Registration date : 2010-03-14

Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeВто Мај 25, 2010 9:53 pm

Јас Аватар си го симнав преку торент. Филмов има супер слика и а/в = 10. А само ме кошташе 698 мб. Инаку, зависник сум од симнување на филмови, а досега имам симнато 39 филма = приближно 35 гб.
А инаку ако барете превод на било кој јазик, барајте го на www.podnapisi.net и имате превод на кој било филм на кој било јазик ( вклучувајки го и Македонскиот но послабо, најмногу се добри оние на Хрватски јазик ).
Вратете се на почетокот Go down
Richi
Нов Член
Нов Член
avatar


Male Zodiac : Capricorn Број на мислења : 19
Birthday : 1994-01-17
Age : 30
Location : Кавадарци
Registration date : 2010-07-19

Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitimeПон Jул 26, 2010 11:20 pm

Bobi напиша:
Само што го симнав АВАТАР од 7 гигабајти, не е најјак квалитет, најјакиот што го видов беше 21 гигабајти, но сепак доволно кристална слика за да се гледа во недела попладне со целото семејство, баш ме интересира нивната реакција на овој филм Колку го трошите интернетот?? 996773 .

И да... да се вратам на темата... заклучно со 11:10часот, имам истрошено 128гб Колку го трошите интернетот?? 462314 Колку го трошите интернетот?? 462314
Мислам дека Аватар не заслужува за него да потрошиш 7гб !
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Колку го трошите интернетот?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку го трошите интернетот??   Колку го трошите интернетот?? I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку го трошите интернетот??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Компјутери-
Отиди до: