Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeХелена Роза - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хелена Роза

Go down 
+10
Loveable
emu6
G.Sparks
LucasScott
anaivanovic
Bobi
Burrows
iva_macedonia
Beauty
Chris
14 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Bond Girl
Член
Член
Bond Girl


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1993-04-10
Age : 31
Location : Koga kade :D
Registration date : 2010-08-18

Хелена Роза - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хелена Роза   Хелена Роза - Page 2 I_icon_minitimeЧет Aвг 26, 2010 12:33 am

Аууу не знаев дека и е сестра на Ребека, сега забележувам дека си личат. Хелена ми е поубава и посекси :)
Мене супер ми е типкава, едно време кога купував крема знам имаше своја рублика и до некаде ми беше ок, ама па до некаде и претеруваше, во еден број пишуваше до каде може да бидеме слободни, и кажуваше дека човек треба да прави се што го чини срејќен, јас не се сложувам со тоа, мене ми се убива луѓе ми се навредува, ми се тепа, сакам да владеам со светот.... Тоа и да го правам??? За се постои граница, ја слушав и на метрополис, најавната шпица многу ми се свиѓаше, баш добро ја кажуваше, и тоа стенкањето убаво и одеше.... Хелена Роза не е за тука, таа ако сака да успее на таков начин, овде не може, тука може само да привлече негативна енергија, слично како и Боки 13... Пратив пораки во една тема мислам дека беше некако страстен секс негде надвор и пишав дека е доста авантурстички особено ако е со непозната личност Хелена Роза - Page 2 996773
А еднаш се обидов да и се јавам, но не ме вклучи само ми го зеде цел кредит....
А во кревет со хелена розо поточно во фаци не ја гледав глупи ми беа госите...
Супер е, а за лезбејка не верувам да е, тоа и е само маркетинг...
Вики ги знае тие работи Хелена Роза - Page 2 557897
Вратете се на почетокот Go down
Niki
Нов Член
Нов Член
Niki


Број на мислења : 4
Registration date : 2010-09-11

Хелена Роза - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хелена Роза   Хелена Роза - Page 2 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 8:59 pm

Beauty напиша:
Курва лезбејка гуска
Баш така, одлично опишана со три збора. секој збор ти е на место. респект 100%.

иначе порано пред околу 8-9 години имаше една слична ваква дроља односно поранешната жена на џамбазов и водеше една ужасно одвратна емисија на а1 која ширеше нетрпение, омраза и дискриминација... ама за среќа ја снема.
Вратете се на почетокот Go down
 
Хелена Роза
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Телевизија :: Телевизиски Фаци-
Отиди до: