Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeПрепорачај совтвер(програма) Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Препорачај совтвер(програма)

Go down 
2 posters
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Препорачај совтвер(програма) Empty
ПишувањеПредмет: Препорачај совтвер(програма)   Препорачај совтвер(програма) I_icon_minitimeПет Мар 12, 2010 12:22 am

Тука ќе си препорачуваме програми кои сме ги користеле,ќе пишете краток опис за што служи и др

Јас ви ја препорачувам програмава
Препорачај совтвер(програма) Corel-VideoStudio-Pro-X3-box
Препорачај совтвер(програма) 7d6b3202ff573319.jpg

за они кои сакаат да прават обработка на видео материјали ,да прават спотчиња,реклами и други видео материјали
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Препорачај совтвер(програма) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачај совтвер(програма)   Препорачај совтвер(програма) I_icon_minitimeПет Мар 12, 2010 12:41 am

Многу е dark ке ме заболи глава додека монтирам, а на тоа знам да се задржам и по неколку саати, дефинитивно ке си останам на Adobe Premiere и After Effect, само кажи ми што ефекти има
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Препорачај совтвер(програма) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачај совтвер(програма)   Препорачај совтвер(програма) I_icon_minitimeПет Мар 12, 2010 12:47 am

Chris напиша:
Многу е dark ке ме заболи глава додека монтирам, а на тоа знам да се задржам и по неколку саати, дефинитивно ке си останам на Adobe Premiere и After Effect, само кажи ми што ефекти има
Види што се можеш да правиш





Вратете се на почетокот Go down
abc
Нов Член
Нов Член
abc


Број на мислења : 9
Registration date : 2010-03-13

Препорачај совтвер(програма) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачај совтвер(програма)   Препорачај совтвер(програма) I_icon_minitimeЧет Јун 10, 2010 10:37 pm

Еве едно прашање од мене.Во план сум да купувам лаптоп па ме инересираат ваши мислења и препораки,што е во моментов најдобро и сл Препорачај совтвер(програма) 996773
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Препорачај совтвер(програма) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачај совтвер(програма)   Препорачај совтвер(програма) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Препорачај совтвер(програма)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Компјутери-
Отиди до: