Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" Empty
ПишувањеПредмет: Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"   Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" I_icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 6:30 pm

www.lockerz.com
целта на страната е да собирате поени преку тоа што ги поканувате пријателите кои не се регистрирани на lockerz да се регистрираат...Вие добивате поени така што гледате видео клипови(трејлери за филмови,музички спотови,анимирани филмчиња) исто така може да одговарате на прашања , со добиените поени можат да се купат кул работи како на пример ipod некои скинови за iphone.Ако сакате покана пишете ја овде вашата маил адреса ќе ви пратам покана.


Последната промена е направена од M@RKO на Саб Мар 13, 2010 6:59 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"   Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" I_icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 6:40 pm

Леле знам има некои внесени се во ова и стварно замараат
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"   Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" I_icon_minitimeСаб Мар 13, 2010 6:47 pm

Chris напиша:
Леле знам има некои внесени се во ова и стварно замараат
Јас ова го знам пред една година се имам регистрирано ама не го користев многу многу денеска почнав да го користам поактивно интересно ми е што си гледаш музички спотови и си земаш поени
сега го гледам спотот на JUSTIN BIEBER - BABY (FT. LUDACRIS) Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" 462314
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"   Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка" I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Компјутери-
Отиди до: