Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLONE STAR|2010 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 LONE STAR|2010

Go down 
+3
Maxime
Chris
Bobi
7 posters
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 9:00 pm


LONE STAR|2010 Lonestar

БРОЈ НА СЕЗОНИ: 1 | БРОЈ НА ЕПИЗОДИ: 2
ОФИЦИЈАЛЕН САЈТ

Поради слабиот рејтинг, серијата беше укината по само две епизоди.

Роберт/Боб Ален е харизматичен и брилијантен планер кои тајно и успешно оддржува два животи во два различни делови од Тексас. Тој има два идентитети и две жени во два различни светови - сите под една планина од лаги. Како “Боб“ тој живее во Хјустон и е венчан за Кет, која потекнува од богата и моќн фамилија. Повеќе од 400 милји оддалеченост тој живее како “Роберт“ во град во Западен Тексас, заедно со својата слатка девојка Линдзи. Боб живее двоен живот успешно веќе неколку години без сомнежи... барем досега. Но, неговата судбина ќе се менува откако тајната ќе излегува на виделина.

Официјален трејлер:



Последната промена е направена од Bobi на Сре Сеп 29, 2010 4:07 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 9:21 pm

Па може да и дадам шанса на серијава, но не верувам дека ќе ми се допадне нешто многу, која е поентата? Приказната ми е малку празна, по цели епизоди ќе гледаме само како на едната страна го живее животот на Боб, а потоа се враќа како Роберт... ? LONE STAR|2010 650339
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeВто Мај 18, 2010 10:51 pm

Chris напиша:
Па може да и дадам шанса на серијава, но не верувам дека ќе ми се допадне нешто многу, која е поентата? Приказната ми е малку празна, по цели епизоди ќе гледаме само како на едната страна го живее животот на Боб, а потоа се враќа како Роберт... ? LONE STAR|2010 650339

Види го трејлерот.

И не, не верувам, сигурно серијата ќе има и други елементи. Ова е повеќе soup drama нешто како DH, Brothers & Sisters.
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 9:54 pm

Chris напиша:
Па може да и дадам шанса на серијава, но не верувам дека ќе ми се допадне нешто многу, која е поентата? Приказната ми е малку празна, по цели епизоди ќе гледаме само како на едната страна го живее животот на Боб, а потоа се враќа како Роберт... ? LONE STAR|2010 650339

Се согласувам! Ама се е можно, трејлеров е онака, а за многу серии до сега се имам излажано од првпат така да... Инаку знаеш како викаат „не ја суди книгата по корицата“!
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСре Мај 19, 2010 9:58 pm

McSteamy напиша:
Chris напиша:
Па може да и дадам шанса на серијава, но не верувам дека ќе ми се допадне нешто многу, која е поентата? Приказната ми е малку празна, по цели епизоди ќе гледаме само како на едната страна го живее животот на Боб, а потоа се враќа како Роберт... ? LONE STAR|2010 650339

Се согласувам! Ама се е можно, трејлеров е онака, а за многу серии до сега се имам излажано од првпат така да... Инаку знаеш како викаат „не ја суди книгата по корицата“!

Ќе изгледаме прва епизода па ќе пресудиме, трејлерот само ни кажува кој да ги ѕирнеме LONE STAR|2010 462314 LONE STAR|2010 462314 LONE STAR|2010 462314
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeПон Jул 26, 2010 1:44 pm

Мислењето ми беше онака, ама сеа прочитав некои „рани“ критики. И пишуваат дека ако оваа серија не е совршенство, тогаш е најблиску до совршенството. И дека е поразлично од што било до сега (ама ова последново е малку бледа изјава).

Инаку пилотот го режирал Марк Веб, режисер кој го режираше „500 денови со Самер“ и сега што го одбраа да направи нови Спајдермен филмови. Така што ќе ја гледам првата епизода и ќе видам за понатаму...
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeПон Jул 26, 2010 1:58 pm

Реално гледано, јас ова најмногу го очекувам од новава сезона.

Приказната е одлична, оди повеќе накај сапуница, онака ќе биде драма, и мислам ќе биде одлично за гледање. Едвај чекам да излезат пилотите, да ги изгледам сите и да одлучам што ќе гледам сега, што во лето, а што никогаш нема да го ѕирнам LONE STAR|2010 24632 LONE STAR|2010 24632 LONE STAR|2010 433111
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 10:25 pm

Ќе пукнам! Ќе пукнам! LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 521588 Зошто оваа серија има само 4 милиони! ЗОШТО!? Ја немам гледано ама најреално е дека ова е квалитетно, а не некоја си Chase (одвратно е мал збор)! Ама американциве се палат на глупости, ни самите не знаат што.

Воопшто не ја мразам The Event, напротив ќе ја гледам, ама ова имаше далеку подобри критики. Не можам да се воздржам, ми се гледа се вечерва. Ама ќе гледам викендов се! Тоа е! Оставите коментари ако сте го гледале пилотот. Можеби ќе се подобри рејтингот и ќе и дадат повеќе епизоди... ЗОШТО!? LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 301909 LONE STAR|2010 954560 LONE STAR|2010 462314
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 11:21 pm

Искрено сакав да ја гледам, ама после рејтингот на премиерата нема ни да започнам... џабе ќе губам време кога знам дека ќе ја откажат...

А колку што знам критиките не беа позитивни и затоа и самата серија колабираше уште во пилот епизодата.
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСре Сеп 22, 2010 11:00 am

Како не беа! Најпозитивни од новите серии. Од новите серии на овие пет телевизии, не зборам за AMC и НВО! И Фокс тврдеше дека ќе им биде хит! Ама изгледа не биле во право...

UPDATE:
Цитат :
LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - "Lone Star" was on death watch Tuesday, a day after its debut episode drew just 4.1 million viewers on the first night of the fall TV season.

But unlike most series that experience television's ultimate indignity -- cancellation after one episode -- the Fox drama isn't being ushered out of existence to schadenfreude-fueled peals of laughter in the industry.

That's because unlike most shows consigned to the one-and-done club, the "Star" pilot drew critical acclaim and stood out from the pack of new pilots for being something different than the increasing glut of procedural hours.

"No one in TV should be happy about this," said one agent who represents a writer on "Star." "This is going to have a chilling effect on networks taking chances on anything but cookie-cutter shows."

Though flameouts are a ho-hum occurrence in the TV world, the demise of "Star" was dramatic enough to send shudders and winces in an industry hoping it will be more an anomaly than an omen. Though Fox declined comment, it's possible the network is delaying the announcement of a formal decision, perhaps waiting for the cover that will be provided Wednesday by its announcement of the "American Idol" judges.

That "Star" will be canceled is being treated in industry circles as fait accompli, a matter of if, not when. Tellingly, while most underwhelming TV debuts are often followed by entreaties from counter-spinning execs magnifying glimmers of hope in the ratings data -- "did you see that uptick in the last quarter-hour among women 25-34?" -- the back-channel phone calls were silent from network and studio execs. That's because the ratings for "Star" were so bad that there was no silver lining to find on this mushroom cloud.

Ова второво е за сите! Дека американците ќе гледаат дебилни ситкоми, а не нешто добро... Видете самите!

Цитат :
You want to continue watching shows about uninteresting people dropping pounds!?

You want to see whether a celeb can rub two sticks together and make a fire!?

Want to continue the ultimate noggin-switch-off that "Two-and-a-Half-Men" enables one to do?

Keen for more Snookie!? (No, that apparently isn't some new sexual position; it's a wild gal on a reality series that the kids are going crazy for... for some reason).

Well presto - you got your wish!

After last night's disastrous ratings for - what's undoubtedly one of the best pilots of the season - "Lone Star", free-to-air networks won't be taking chances on any shows that aren't cookie-cutter slop from here on out. The End. Roll on the reality and laugh-track...

It seems nobody is much interested in watching a well-written, compelling series that doesn't end with someone being voted off an island, Bret Michaels or pogo stick (could've sworn I saw something on E! pertaining to such a show). And last night's numbers for "Lone Star", a terrific new series about a conman juggling two separate lives/women, is evidence.

"No one in TV should be happy about this," one agent who reps a writer on "Star", tells THR. "This is going to have a chilling effect on networks taking chances on anything but cookie-cutter shows."

It might sound like a lot, but "Lone Star" had 4.1 million viewers. That's nothing. That's shit. The lead-in was "House" and even it had 68% more viewers.

What did everyone watch instead? A Reality series ("Dancing with the Stars") or Sitcom ("Two-and-a-Half-Men") of course.

Why? Shit, I dunno.

Is it because a show like "Lone Star" wouldn't appeal to TVs biggest demographic, teenagers and twenty-somethings? Too old?

Are esteemed actors like Jon Voight not the magnet they use to be? They got no pull now?

Do audiences intentionally stay away from anything us toffee-nosed critics say is 'shit hot'? (Which, by the way, we did. Near every critic gave it a rave review).

Some say "Lone Star" was 'too original'. People liked to know what they're getting. They like 'the same old'. I don't doubt that.

Others say the series lead, James Wolk, wasn't enough of a drawcard - despite already being tagged 'the next Clooney'?

Maybe it's the Texas setting? We know "Friday Night Lights" doesn't rate (another show I love). Could shows set 'out in the west' be off-putting to viewers? They want city-set shows?

Maybe what the character is "all about" on the show doesn't sit well with some? (Cos Charlie Sheen's character on "Two-and-a-Half Men" has high morals!)

Did people expect to see Kris Kristofferson? (Joke only a few of you will get).

Insiders now predict that "Lone Star" will be taken off the air - and as soon as next week.

That old saying, "It's out with the old and with the new" just got expunged from Google's Cache. Weird.

Thank God someone's still watching "Parenthood".
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСре Сеп 22, 2010 1:27 pm

Маxime, a зашто ќе пукнеш зашто имала само 4 милиони, а не ја имаш погледнато? Можеби нема да ти се свиѓа
Вратете се на почетокот Go down
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
Rebellious angel


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1799
Birthday : 1989-08-22
Age : 34
Registration date : 2008-09-23

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСре Сеп 22, 2010 8:53 pm

И јас тоа сакав да прашам/кажам. LONE STAR|2010 871427 Јас ја изгледав премиерата и искрено, не ме воодушеви, така што многу и не ме чуди што имала слаба гледаност. LONE STAR|2010 650339 Не дека е лоша серијата, ама на моменти е досадна и по малку напорна. Во секој случај, ќе и дадам шанса, ќе видам понатаму какво ќе биде дејството, можеби ќе стане поинтересно. LONE STAR|2010 871427
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/anapetrovik89
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 10:18 am

Beauty напиша:
Маxime, a зашто ќе пукнеш зашто имала само 4 милиони, а не ја имаш погледнато? Можеби нема да ти се свиѓа

Абе, на ја изгледав цела. Не можев да издржам и на мотање ја гледав. Утре-задутре ќе гледам се од новото. Туку еве читам постојано критики кои велат дека е една од најдобрите серии. Проблемот е што во Америка телевизија гледаат тинејџери и луѓе од дваесет и нешто, а тие бараат замена за Изгубени и затоа го гледаат The Event, серија која исто на мотање ја гледав и не можам да судам, и не велам дека е лоша, верувајте. Дури Event има што да се случува, но глумата е едно ниво подоле од Lone Star, и дијалозите. Верувајте дека ова е квалитетна телевизија, а не нешто друго (не мислев на The Event)!

Кој ми ги чита овие и бара уште докази еве, http://www.collider.com/2010/09/22/viewers-must-save-fox-lone-star-cancellation/! LONE STAR|2010 996773 LONE STAR|2010 327923 За оваа серија имав најмалку очекувања, а сега гледајте ме? LONE STAR|2010 24632 LONE STAR|2010 327923
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 3:24 pm

Maxime напиша:
Beauty напиша:
Маxime, a зашто ќе пукнеш зашто имала само 4 милиони, а не ја имаш погледнато? Можеби нема да ти се свиѓа

Абе, на ја изгледав цела. Не можев да издржам и на мотање ја гледав. Утре-задутре ќе гледам се од новото. Туку еве читам постојано критики кои велат дека е една од најдобрите серии. Проблемот е што во Америка телевизија гледаат тинејџери и луѓе од дваесет и нешто, а тие бараат замена за Изгубени и затоа го гледаат The Event, серија која исто на мотање ја гледав и не можам да судам, и не велам дека е лоша, верувајте. Дури Event има што да се случува, но глумата е едно ниво подоле од Lone Star, и дијалозите. Верувајте дека ова е квалитетна телевизија, а не нешто друго (не мислев на The Event)!

Како тоа на мотање ја гледаше? LONE STAR|2010 24632 LONE STAR|2010 24632 LONE STAR|2010 24632 Па подобро да си чекал наеднаш сите да ги изгледаш него вака само да дадеш мислење, а утре ете да ги изгледаш сите LONE STAR|2010 871427
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 5:19 pm

LOST гледале тинејџери и луѓе од дваесет и нешто?! Во кој свет тоа? LONE STAR|2010 650339
И уште нешто. Ако си по квалитетна телевизија, гледај Dexter, Mad Men, Breaking Bad.. Boardwalk Empire.. нешто такво. А не комерцијални серии како Lone Star и The Event... LONE STAR|2010 353532
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 5:33 pm

Ова е само уште еден доказ дека Максим не гледа серии, дека истите ги премотува и ги симнува колку да биде во тек.

Он топик, ова тешко да го гледам. Од новите може само Евент да добие светло кај мене.
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 2:39 am

Креаторот на серијата за сите случувања...

Цитат :
So here’s the plan. You go deep. All of you. You and millions of your friends. And Monday night, down by a lot with only seconds on the clock, we’ll throw the ball up, an impossibly long arcing pass into a host of defenders who are taller and flashier and stronger and probably more well endowed than all of us, and maybe, just maybe, it’s one of those moments where the thing everyone said COULD NOT HAPPEN actually just… does. And you my friend, you could say you were there, you and all your friends, just taking one big Gatorade bath with the millions of people who, like you, decided to say ‘F you’ to statistics and just settle in for a damn good hour of television.
So spread the word. Repost, retweet, re…faceboook or just put on your crazy pants and head down to the freeway exit and shout at cars like I’m going to.
Monday night.
STUNNING UPSET.
Mark it.

Сега па заради ова добив желба да го видам пилотот... :(

http://thelettereleven.blogspot.com/2010/09/youre-invited-to-our-stunning-upset.html
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 10:13 am

Значи прво, Јовица не ме напаѓај одма! Никој не те праша за ништо! А Лостич не реков јас за Лост дека била гледана од тоа. Туку дека моментално зависи од тоа телевизијата и затоа The Event беше погледана. И ок се беше само мое мислење не мора сите да се нафрлате. И плус гледам квалитетни серии, не дека не! Ама не значи дека ако е многу комерцијална серијата (иако во повеќе случаи значи) дека е лоша! Поздрав до сите и ако сите го видвоте моите извадоци горе и последниов на Лостич тогаш погледнете го пилотот.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСаб Сеп 25, 2010 3:24 pm

Тазе изгледан пилот. Серијата и не започна толку лошо, не знам зошто толку нафрлани негативни критики. Но не знам дали читав овде коментар или на друг форум, мислам дека серијата по би успеала да беше на некоја од кабловските телевизии, него ваков дебакл на национална телевизија.

Искрено, има одлични глумци, одлични ликови, и приказната ме воодушеви уште поизгледаниот трејлер. Ми се допаѓа овој теленовела шмек. Типот има два животи, едниот со својата девојка, а другиот со својата сопруга, која потекнува од моќно семејство, и секако претпоставувате со неа е само ради парите.

Ќе го оставам пилотот, не го бришам се уште од компјутерот, само ради тоа што сакам да видам како ќе се одвива ситуацијата понатаму и до каде ќе тргне серијата. Но не знам, не сакам да се загледам, а на крајот да ми ја уништат со укинување и несоодветен крај.

една 7.5 од мене. LONE STAR|2010 871427
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitimeСаб Сеп 25, 2010 3:40 pm

Bobi напиша:
Тазе изгледан пилот. Серијата и не започна толку лошо, не знам зошто толку нафрлани негативни критики. Но не знам дали читав овде коментар или на друг форум, мислам дека серијата по би успеала да беше на некоја од кабловските телевизии, него ваков дебакл на национална телевизија.

Извини ама каде виде толку негативни критики! Мислам дека по толку постови ви докажав дека критиките се добри. Ако мислиш на форумов и рејтингот, тогаш длабоко извини од мене LONE STAR|2010 996773 !

Јас го изгледав целосно. И пилотов беше прекрасен. Харизматични глумци, и многу интересна приказна. Не ме привлекува да одвај чекам следна епизода, но е навистина квалитетно и оригинално. Многу ми е жал што најверојатно ќе биде укината. И се гледа дека нема да се спушти до тоа ниво да биде кој со кој ќе остане, кој што крие и сл. Повеќе е за морални вредности и општо како да се живее, и се разбира љубов (сепак поврзана со моралот).

Ако продолжи со емитување, многу ме интересира како ќе се развива приказната. Глумицата Adrianne Palicki е ПРЕУБАВА. МНОГУ! LONE STAR|2010 521588 LONE STAR|2010 996773 LONE STAR|2010 319488 LONE STAR|2010 462314 LONE STAR|2010 462314 LONE STAR|2010 462314 Како и да е, одлична серија, ми се гледа уште и се надевам дека ќе преживее. Оценка 8.6/10, поради прашањето Што откако ќе го дознаат, некогаш непотребната музика што дава чувство на некоја сентиментална драма и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





LONE STAR|2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LONE STAR|2010   LONE STAR|2010 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
LONE STAR|2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ROMEO Y JULIETA, Star Park|2007
» BETTER WITH YOU, 2010-
» THE WOLFMAN | 2010

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Прајмтајм серии :: FOX-
Отиди до: