Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeЈелена Карлеуша - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Јелена Карлеуша

Go down 
+3
The Princes
Beauty
Bond Girl
7 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 9:06 pm

Дефинитивно не можела да собере луѓе за концерт во исто време со Цецка па затоа го откажала. Не е она од вчера па да не знае каква е салата каде ќе правела концерт па одеднаш не и одговарала. Абе ајде
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 10:02 pm

Колку за информација, Цеца најави и втор концерт затоа што првиот е веќе распродаден, па сега ти види. Јелена Карлеуша - Page 2 367412 Јелена Карлеуша - Page 2 967551
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
The Princes
Член
Член
The Princes


Female Број на мислења : 301
Registration date : 2010-09-12

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 2:46 am

Леле колку ја мразам цецаааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
igorao85
Успешен Член
Успешен Член
igorao85


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 616
Birthday : 1985-05-14
Age : 39
Registration date : 2010-02-28

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:09 pm

Ова го најдов на еден српски сајт. Јелена Карлеуша ептен отворено зборува за Цеца, прочитајте


Prepucavanje prako medija poznatih srpskih pevačica, nikako da se okonča. Zapravo ono se samo produbljuje.

Pročitajte najnovije “pisanije” Jelene Kareluše, upućeno ni manje ni više nego njenoj koleginici, Svetlani Ražnatović…

Da ne okolišam puno,nemam vremena.

Ej,ako ti nije problem,skini mi sa grbače Miru Šorić. Kako ti nije žao da je guraš u “prljav posao” da bi ti glumila kurac i zvezdu koja je “iznad toga”?!(Ako vec glumataš facu,pozajmi joj kintu da vrati dugove) Mislim,posle 15 godina prljavog rata protiv mene,kako ti ne dosadi?! Ti uvek imaš neku “Miru Škorić” koja me umesto tebe napada,da bi ti ispala “dama koja se ne prepucava po novinama,i koja ne odgovara na prozivke”. I ja te razumem. Nisi ti ni dama,ni mudra. Daleko od toga. Samo seljački lukava. U to ime,ja nemam problem da odgovaram na pitanja o tebi i da ti izgovaram ime.Prosto,nemam tu vrstu seljačkog kompleksa. Mogu bez straha i razmišljanja da izgovorim bilo čije ime! Ti moje ne možeš javno,ali ne zato što sto si fina,već zato što imaš problem sa mnom. Znaš da bih te u javnoj razmeni rečenica “pomela”,sa sve “sokom od đusa”,”pet sina” i tri padeža koja koristiš. To bi bio “tužni hepi end” za tebe,kako ti inteligentno znaš da kažeš. Da upoznam malo naciju sa nekim detaljima o našem nazovi odnosu:prvo sam zbog tebe trpela Arkana(mada,ko ga od svih nas nije trpeo). Zbog Arkana,novinari se nisu usuđivali da napišu nešto lepo o meni. Znao se šablon-za Jecu loše,za Cecu-dizanje u nebesa.Iako,realno,ti to ne zaslužuješ,al ‘ajde,snalažjiva si. Život je borba,a parola je-snađi se. Ali,zar ti nije bilo trulo dok je Arkan samarao Minimaksa zato što me je branio od vas dvoje? Hmm? Mislim,stajala sam tu…nisi pokušala da sprečiš…Ali,da…opet stari odgovor-to je uradio Arkan-ne Ceca.Nije šija nego vrat. Onda su dosla ubijanja. Prvo Arkan,a onda Zoran. Ubijeni su na najstrašniji način. Jedan zato što je bio najopasniji kriminalac a drugi? E sad dolazimo do problema! Naravno,da bih se ja uprljala,za Zorana su pisali da je bio krimos,opasan,itd. Tim tvojim prijateljima novinarima nisi naravno došapnula da čovek NIJE IMAO POLICIJSKI DOSIJE. Naravno,zašto bi?Ali u tvom blatu ja nikad neću biti. Ne zaboravimo da mi je otac častan policajac…ah,da…to ti nisi zaboravila.Onda su na red došli “Zemunci” i ti na čelu stola,sa sve idiotskim šeširom. Vedrila si i oblačila,narodski-kurčila si se sa tim ubicama. Ali to je bila tvoja odluka,koja nema veze sa mnom.Malo sutra! Mene i mog oca su SAMO čuvali specijalci,a vozili smo se u blindiranim kolima!Zbog?!( Ah,da…ti nemas nikakve veze sa KUMOM Legijom,Zvekijem,Šiptarom…to što ti iz kuće nisu izbijali,PA BOOŽEEE,imaš pravo da se družiš,nevinašce moje)Mada,da se ne lažemo,da su hteli,smaknuli bi nas kao glinene golubove. Pa ubili su SRPSKOG PREMIJERA,bez većih problema,zar ne? I opet-kakve veze “jadna Ceca” ima sa tim? Šmrc,šmrc,jadnaa Cecaa…Marš! Brate,ja ubice u kuću ne puštam,kafu im ne kuvam,ne pušim im! Ubice bre i ne poznajem! Naravno,onda su te “nevinu” odveli u pritvor,dok su tvoja deca “gladovala i tugovala ” bez majke! Svi se sećamo tih NADREALNIH tekstova! Čuj,deca gladovala u Arkanovoj vili od dva miliona,i to krvava dva miliona!? Ne,sva Srpska deca su gladovala,tvoja su bila sita! I sve to ne bi imalo veze sa mnom da nisu izlazili naručeni i plaćeni tekstovi u kojima si se ti opisivala kao velikomučenica a ja kao bezdušnica koja otvara šampanjac zbog tvog hapšenja! Sećam se tekstova u kojim je opisano kako se ja radujem tvojoj nesreći,kako si nepravedno odvojena od dece,i to samo zato što si moja konkurencija?! Pisali su plaćenici razne nebuloze,da te je uhapsio moj otac,itd. Zašto to nikad nisi demantovala? Evo ja cu reći umesto tebe-zato što ti je to odgovaralo. Ali ovaj narod nije lud. O ukradenim ogrlicama koje nisi vratila,neću ni da govorim. Javno si mi oca prozvala da laže i najavila tužbu! Sećaš se,bilo je na svim naslovnim stranama,sa sve imbecilom Palmom koji te je branio i klevetao mog oca.Sestro,gde je tužba?! Ustvari,gde je ogrlica? Hahahaha! Eh,kad pomislim na poslednjih 15 godina,ispada da sam pola života provela braneći se od tebe i tvojih. Samo što ljudi to ne znaju,znamo ti i ja. Vidi,kako se ne umoriš? Ja sam jako umorna. Čak sam te pustila da mi isečeš tortu na Svetovoj žurci!Hahaha! Meni je bila dovoljna jubilarna naslovna. E da,obukla si se kao k..ac!Ništa od mene za sve ove godine nisi naučila. Povuci napadace,Mire,plaćene novinare(ovi poslednji naručeni tekstovi kako si me oduvala,A NISI ČAK NI ODRŽALA KONCERT,u Skoplju,je baš…bezveze,mozes ti to bolje)A i vreme je da se stavi tačka. Je l’ ok to? Sjaši.

P.S. (i ne gledaj moj DVD sa koncerta please,tek će te to razljutiti,najebala sam,hahaha…bolje se malo potrudi oko publike…tri sijalice i dve haljine više ne prolaze)
Вратете се на почетокот Go down
The Princes
Член
Член
The Princes


Female Број на мислења : 301
Registration date : 2010-09-12

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 22, 2010 6:44 pm

Доста добро и перфектно.
Јк секогаш знае како да го скоцка растуреното!!
Ја обожавам Јелена Карлеуша - Page 2 433111
Вратете се на почетокот Go down
The Princes
Член
Член
The Princes


Female Број на мислења : 301
Registration date : 2010-09-12

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 22, 2010 7:12 pm

Еве неколку колумни од Јк

JK – SVE OD DIVE
POSLEDNJI ŠKOLSKI ČAS
(387) Ponedeljak, 8. Novembar, 2010.| Autor: Jelena Karleuša
Јелена Карлеуша - Page 2 27230

Dobar dan, deco! Sedite, sedite! Danas držim poslednji čas u ovoj školskoj godini (jupiiii, jeeeee, zviz-zviz, uraaa!!!). Dobro, dobro, polako... Vašoj učiteljici je bilo lepo s vama, mnogo ste napredovali i još više naučili. Ponosna sam na vas i svakom ću dati poslednji savet. Prvo ću vas prozvati, da vidimo da li neko nedostaje.

Idemo. Boris? Tu! Čeda? Tu! Ivica? Tu! Palma? Tu! Ceki? Tu! Faki? Tu! Mira? „Koja Mira, učiteljice?“ Mala Mira Škorić! „Nikad čuli za nju, učiteljice.“ Zuhrijana?
„Nju je, učiteljice, mama Ibrahima ispisala odavno iz škole. Kaže da su je deca zezala na velikom odmoru, otimala joj sendvič i vikala joj: DEBELA, DEBELA!“ To, deco, stvarno nije u redu! Pa, ko će sad da briše tablu?

„Učiteljice, učiteljice!“ Kaži, Ivice? Ne, ne možeš da sedneš pored Ceki. Lepo sam ti rekla da ti sediš s Borisom, i tačka. Palma, ako hoće, neka pređe kod Ceki, da ne sedi sama.

Idemo dalje. Basara? Tu. Ćorke? Tu. Irinej i jarići? Tu. Odlično. Svi ste tu. Kako koga prozovem, neka priđe po đačku knjižicu.

Borise, ti izađi prvi. Zabrinula sam se kad sam pročitala tvoj poslednji pismeni zadatak na temu „Ja volim Srbiju“. Očigledno u poslednje vreme manje učiš, a više slušaš taj tvoj ajpod. Šta ti je, bre, Borise? Kakva crna Severina? Aman, čoveče, ti si predsednik Srbije - zemlje „aviona“, zemlje megariba, zemlje najvećih muzičkih diva, za kojima i ti isti Hrvati seku vene! Hello! Zamisli kako bi ti bilo kad bih ja u novinama izjavila da mi je omiljeni predsednik Ivo Josipović!
What the fuck?!

I ne pominji mi taj film s jahte, Seve je malo dete čak i za tvoju učiteljicu, a kamoli za... Naše pevačice su ipak najbolje glumice! A pošto si se u pismenom zadatku pohvalio kako znaš i Severininu sestru (?!), moram da ti kažem da sam u zbornici crvenela od blama dok sam te branila! Kakva, bre, sestra! Ti si predsedniiiiiiiik, breeeee! Takve stvari ne pričaš, aman zaman! Ako hoćeš, upoznaću te s mojom tetkom, pa je pomeni u novinama. Evo ti knjižica, prošao si sa vrlodobrim uspehom. Na mesto. C,c,c.

Ivice, izađi. Ivice, ti si moj omiljeni đak. Ljubi te tvoja učiteljica. Evo ti knjižica, prošao si sa odličnim uspehom i samo tako nastavi. Uskoro ćeš ti biti predsednik odeljenske zajednice. Ali me poslušaj - što manje se druži sa Ceki i Palmom. Oni su ti loše društvo. Samo prepisuju od tebe i nagovaraju te da bežiš sa časova. Znam da si čak Palmi pisao domaće zadatke iz srpskog, a Ceki iz matematike. Dobri moj Ivice, na odmoru oni ipak neće podeliti užinu sa tobom. Sedi sad.
Čedo, Čedo! Opet si nešto zamišljen? Izađi. Jedno veliko BRAVO za Čedu. Deco, ugledajte se na ovog dečka. Pred njim je velika budućnost. Odličan pet. Sedi.

Palma, ostavi Ceki na miru i izađi na tablu. Muko moja, moj najveći neuspehu, šta tvoja učiteljica za kraj da ti kaže? Ništa nisi učio, samo si se tukao i bežao sa časova. I kako sad da te pustim među ljude, tako čudnog i blesavog. Evo ti jedna lekcija iz engleskog. Kada odeš u beli svet, i kada napraviš neko sranje, seti se mojih reči. Kad te pitaju WHAT IS YOUR NAME, ti odgovori RETARDED MORON, i niko te neće dirati. Shvatiće te. Evo ti knjižica. Dovoljan dva, i to samo zbog Betovena i Šopena. I to je znanje.

Faki, izađi. Fahreta, kako si se to obukla? Wu Tang! Ništa nisi slušala, ništa naučila. Dobar tri na poznanstvo sa Ćorketom. Idi sad.

Ceki, izađi. Ti znaš samo da pušiš, to radiš po ceo dan. Knjigu pipnula nisi. Sve domaće zadatke ti je Ivica uradio, i sada smrdi na duvan. Pasivno pušenje je najopasnije. Nedovoljan jedan. Ali ipak, postoji popravni u avgustu.

„Učiteljice, učiteljice, Irinej je otišao sa jarićima iza škole!“ Ok, nek radi nešto. Odnesite mu knjižicu!

Basara, izađi, dušo. Tebe su svi nabedili da pišeš ovu kolumnu. Kakva pohvala za mene. Evo, reći ću pred celim odeljenjem: Basara to radi mnooogo bolje od vaše učiteljice. On ipak to radi - najbolje. Odličan. Sedi.

„Učiteljice, učiteljice, Palma opet plače! Teško mu je što idete! Evo, plače i Ćorke, samo briše naočare, vidite!“

Ćorke moj, ne plači, Palma obriši suzice devojačke... NE BRINITE. ODLAZI VAŠA UČITELJICA, ALI SAMO NAKRATKO. Zar ste mislili da bih vas ostavila tek tako? Sada pokušajte sami, a ja sam uvek tu negde... Gledam i mislim na vas.

Vaša JK




JELENA KARLEUŠA: SIGURNO ĆETE ME VOLETI!
(145) Ponedeljak, 27. Septembar, 2010.| Autor: Jelena Karleuša
Јелена Карлеуша - Page 2 20764

Ulazim u luksuznu kancelariju vlasnika Kurira. Očekivala sam nekog... drugog. Očekivala sam crne cipele i bele čarape, nekog novopečenog, nadobudnog. Dočekuje me, pa, kul lik. Fin neki čovek, staložen, mlad. Takvi me uvek vrte oko prsta. Tu je i urednik. Ufff! Dižem gard. Znam sebe, toga se i bojim. „Jelena, šta pijete? Mi pijemo viski.“ Ne znaju oni da ja posle jedne čašice krećem u osvajanje redakcije. Gerilski stil. Zato ne pijem. „Za mene koka-kola.“ Trep-trep okicama. Fake smile. U tome sam nenadmašna.

„Gospodo, da pređemo na stvar, da vam ne oduzimam vreme (odneće mi pauk kola, mislim u sebi, pijem sok i bežim). Tu sam da vam kažem kako je meni dosta svega. Umorila sam se. Majka sam dvoje dece, udata žena, imam već 32 godine (prekrštam noge i shvatam da mi je haljinica prekratka za trenutni izliv savesti, a štikle previsoke da skočim i trkom pobegnem od blama).

Vreme je da me, ono, pustite da dišem. Ne mogu više da se plašim jutra, jer tad uzimam Kurir u ruke. Počela sam da se plašim sopstvenog lika u novinama. VREME JE DA SE BAVIM UZGAJANJEM BAŠTENSKOG CVEĆA I UŽIVAM U MIRU PENZIJE; KOJU NIKAD NEĆU IMATI.

I onda - wake up slap. „Jelena, vama je možda dosta, ali MI VAS NIKADA NEĆEMO PUSTITI. Kurir će o vama svakako pisati.“ Osećam kako se lepim za kožnu fotelju. Trep-trep. Da li sad da uključim JK faktor ili da ćutim? Ćutim! „Mi za vas imamo jedan poslovni predlog. Želimo da za nas pišete kolumnu.“ WHO, ME!? Ne, ne, ne, neeeeee.... ha ha haaaaa..... Tražim u njihovom izrazu lica znak da je to samo vic. Ali oni su mrtvi ozbiljni.

„Gospodo, to će za mene biti pogubno. Pa to je kao da narkomanu dajete drogu! Otvorićete Pandorinu kutiju, neće nas spasti nijedan advokat, mito i korupcija! Ako ja pišem, vi ste ga najebali (s oproštenjem, trep-trep).“

„Mi hoćemo da vi pišete bez cenzure. Šta god želite.“ Šta god želim?! (ovi nisu svesni...) Mister Hajd mi u glavi šapuće: KAŽI DA, KAŽI DAAAAAA, doktor Džekil je doživeo moždani udar od trenutne neopisive moći - KOLUMNA! Yes! Trudim se da budem kul, ali me odaje to što sam zalepljena za prokletu fotelju. Još se malo nećkam, filozofiram. „Pa okej, mogu da probam.“ (Čuj DA PROBAM, u trenu tri kolumne pišem.)

Rukujemo se. Odlepljujem se i odlazim. Vozim i razmišljam zašto bi Srbija čitala ono što imam da napišem? HHMMMM... da stavim na papir razloge:
- Zato što sam najlepša i najbolja pevačica
- Zato što neki tako ne misle
- Zato što mi je polni organ mozak
- Zato što drugima nije
- Zato što sam plavuša s velikim grudima
- Zato što je to odlična kamuflaža
- Zato što ću pisati najbolje kolumne
- Zato što će me neki zbog toga još više mrzeti
- Zato što ću Srbiji konačno pokazati svoje pravo lice
- Zato što će se Srbija zbog toga iznova zaljubiti u mene.

Strahovita je gužva, ali ne hajem.Vozim i pevušim čuvenu temu iz filma „Evita“: Deep in my heart I’m concealing ,Things that I’m longing to say, Scared to confess what I’m feeling, Frightened you’ll slip away...

You must love me.
Obećavam da hoćete.

Vaša JK.


NEĆU DA „ĆUTIM I PEVAM“!
(479) Ponedeljak, 25. Oktobar, 2010.| Autor: Jelena Karleuša
Јелена Карлеуша - Page 2 23573

Sajam knjiga je tu, a ja kao neko ko je nedavno počeo nešto da piskara imam pitanje za sve vas: čiju biste knjigu radije pročitali, moju ili našeg proslavljenog književnika Milorada Ulemeka? Napisao je desetak knjiga o hrabrosti, patriotizmu i časti. I imam još jedno pitanjce: stojimo Legija i ja. Vi birate. Koga biste izabrali da bude pušten na slobodu (da piše)? Mene ili njega? Hhmm? Samo pitam.

Prošli put smo naučili novu definiciju reči ATEISTA (čovek koji vozi bolja kola od popa). Danas učimo još jednu reč u srpskom novogovoru. Patriota - osoba koja puca na premijera, iz snajpera. Idemo. ZVVRRRR, ZVVVRRRR. Mobilni. Čovek se zove BITAN. Moj drug. I drug od NAJBITNIJEG.

„Ej, ćao, pa gde si ti?“ „Tu sam, radim, spremam se za koncert u bla, bla, blaa...“ Divan, srdačan razgovor. „Da, da ne zaboravim zašto te zovem... Super ti je ona kolumna, smejemo se svi! (Mnogo sam smešna, evo sva se tresem od smeha, koliko sam smešna.) Nego, daj majke ti, ne diraj nam Palmu, zvao je, popizdeo je, kaže, SPREČITE ONU KURVETINU DA OD MENE PRAVI MAJMUNA!“ „Ali nisam ga pomenula u kolumni, pominjem samo mungosa...“ „Ma, daj, ne zajebavaj se, dupe mu pomeraju u Skupštini, zovu ga Mungos, popizdeo je. Ima televiziju, rekao je da će te uništiti.“ „Vidi, brate, da ti kažem, vi ste u njemu prepoznali mungosa, kako ne razumeš da mu ime nisam pomenula?“ „Ej, bre, Jeco, što si takva (a onda uozbiljava ton), nemoj više da ga diraš. Pominji nekog drugog. Jasno?! Mislim... važi?“ „Jasno, ovaj, važi, bre. Nikakav problem. M od mungosa u mojoj kolumni više neće biti pomenuto.“ Klik.

Šta ti je, bre, Palma, šta se nerviraš? Nemoj da te zezaju ti nevaljalci u Skupštini! Uostalom, zezaj i ti njih. Pa, da! Oni nisu skapirali da je mungos divna životinja, korisna, brza, hrabra! Mala, ali opasna! Pa, kako su samo mogli na tebe da pomisle? Glupaci! Zbog Betovena? Ma, daj, to sam se zezala. Ljubomorni su, bre...

Uostalom, evo da izvadim stvar - sada ću te javno pohvaliti. Neodoljivo me podsećaš (stajling, frizura, intelekt, itd.) na dva ugledna čoveka (ne na jednog - na dva). Svetski poznata. Jedan ima doktorsko zvanje i on je DOKTOR EVIL, a drugi je član jedne od najpoznatijih familija na svetu. On je tu ujak, uncle Fester. Nisi čuo za njih? Trenutno su popularniji od Betovena i Šopena, koji su snimili neke šit pesme, i nisu više „in“. Ma, super su, veruj mi. Jedan je najveća pretnja Amerikancima (kaži, kakva faca, a?), a drugi... i drugi je super, breee, veruj mi!

Zamisli, on stavi sijalicu u usta i ona počne da svetli! Kaži, kakva energija! Skoro pa kao tvoja! Eto. Kakvi mungosi, to nisi ti. Izvini, Palma, to su me Adam i Steva nagovorili, pederska posla. A ja dobra, lakoverna... Znači, biraj kako hoćeš da te zovu u Skupštini - DOKTOR EVIL ili UNCLE FESTER? Ti bi da budeš doktor? Eto. Rešeno. Od sad svi da ste Palmu zvali DOKTOR EVIL.

Basara, mili moj, počeću da tripujem da sam pametna. Taman sam u jednim dnevnim novinama iznela svoj stav o podeli Srbije na dva dela, na Srbe i Srbe, i poentirala tezom da smo u OZBILJNOM RATU PROTIV NAS SAMIH, kad eto ti čitavog jednog dodatka upravo o tome, u jednim drugim dnevnim novinama. Čitav tim psihologa, sociologa i analitičara objasnio je ono što sam ja, jako kratko i slikovito, objasnila dva dana ranije. Srbija protiv Srbije, Čeda naspram Palme, Jeca naspram Cece. Zamislite, Basara, prepisuju od pevaljke? Šokantno! C, c, c!

Tu su me nekakvi sociolozi nazvali i fenomenom. Pevačica koja piše! Magarac koji svira violinu, mrmot koji zavija čokoladu! Osećam se kao majmun koji je objasnio teoriju relativiteta! A zapravo sam rekla ono što svi znamo i mislimo. Ništa novo i epohalno. Ipak, nekim čudom, cilj je postignut. Što biste vi rekli - šut u jaja mladoturske čaršije. Popa konačno zovu - pop!

Naravno, veoma sam ponosna što me, makar nakratko, u usta uzimaju ljudi koje veoma cenim, i čije radove čitam (i poštujem) na putu ka Gelzenkirhenu, gde pevam i đipam za keš. Vi, Basara, Biljana Srbljanović (koju obožavam), Teofil Pančić (kralj), mladi Filipović, Čeda Jovanović i moj favorit Čanak. Basara, Basara, još i ovo...

Zamislite, uključili su me linkom u Bosanski Centralni Dnevnik! Mene! Htela sam da vas zovem, da me posavetujete, šta ja jadna da govorim tu... ali nemam vaš broj. Ipak, prema meni su bili divni. Sviđa im se to što pišem, kažu da je to fantastično odjeknulo u Bosni. Majke mi! Zvali su me i na B92! Kod Jugoslava Ćosića i kod Olje Bećković! Gledali ste? Jooooj! Kakva sam bila?

Ne zamerite mi, dragi čitaoci, ovakva sam od osiromašenog uranijuma. Pijem mnogo vode, a ozračena je. I umesto da budem normalna, da „ćutim i pevam“ (što bi Mira Škorić (?!) rekla), ja kenjam o politici. Uranijum je čudo. Jedan sam od 100 miliona slučajeva gde uranijum ima takvo dejstvo na mozak. Ozračen mi je centar za istinu! Nekontrolisano izlazi iz mene. Ogroman sam mutant koji se otrgao kontroli i krenuo ka vama! Bežite!

Ali ako hoćete da me se rešite, moj vam je savet da me ne gađate snajperom (to radite iz patriotskih razloga, naravno) u glavu! U tom slučaju bi me samo zabolela p.. ka. Ne zaboravite da je moj polni organ - mozak.

Vaša J. K.

Вратете се на почетокот Go down
igorao85
Успешен Член
Успешен Член
igorao85


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 616
Birthday : 1985-05-14
Age : 39
Registration date : 2010-02-28

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 23, 2010 10:00 pm

Леле The Princes ти отиде Јк, еве сега читам Цецита ќе ја тужела ЈК и и барала оштета од 10 милиони динари Јелена Карлеуша - Page 2 882677 Јелена Карлеуша - Page 2 882677 Јелена Карлеуша - Page 2 882677 Јелена Карлеуша - Page 2 882677 Јелена Карлеуша - Page 2 882677 Јелена Карлеуша - Page 2 59433 Јелена Карлеуша - Page 2 59433 Јелена Карлеуша - Page 2 59433 Цецита не можела да помине преку тоа што Јелка и ги споменала децата у негативен контекст. А Јелкица: "Ајде да се обложиме во крембанана дека тужба нема да има! Иако јас тоа многу би го сакала". Селанки не селанки си се полнат со пари, а може заедно и кафе да пијат
Вратете се на почетокот Go down
The Princes
Член
Член
The Princes


Female Број на мислења : 301
Registration date : 2010-09-12

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeСре Ное 24, 2010 12:15 am

Цеца на Јк може да и се фати на црно влакно од нејзината плава коса
Вратете се на почетокот Go down
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeСре Ное 24, 2010 1:04 am

Оваа Карлеуша ми е многу самобендисано и препотентно створење. Си мисли дека којзнае колку е паметна, а мислам дека сите нејзини интервјуа и текстови се за facepalm.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitimeСре Ное 24, 2010 3:14 am

Колку е мизерна, толку пластични операции на себе нема. Со сила го прочитав овој текстов и се запрепастив, оддамна не сум видел некој вака да се избламира, она буквално самата со себе се расправа, мислам со кој памет се прикажува како конкуренција на Цеца. Стилот на пишување и е ужасен, не може човек за се да го бива, нека земе нека прави шоу и нека не се срами вака пред народов!
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Sponsored content





Јелена Карлеуша - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јелена Карлеуша   Јелена Карлеуша - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Јелена Карлеуша
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Музика :: Балканска-
Отиди до: