Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Home Барам наслов Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

  Барам наслов

Go down 
2 posters
АвторПорака
lord4e
Нов Член
Нов Член
lord4e


Zodiac : Scorpio Број на мислења : 3
Birthday : 1989-10-26
Age : 34
Location : PsyGvG
Registration date : 2010-05-29

 Барам наслов Empty
ПишувањеПредмет: Барам наслов    Барам наслов I_icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 12:39 pm

Момци незнам дали е ова правиот наслов за темата и дали постои друга тема со слична содржина но би сакал пред да биде затворена темава да ми каже некој од вас дали му текнува на серискиот филм кој се емитуваше на а1 пред да не се лажам 10тина години и тоа во раните утрински часови ... се збореше за како што ме држи паметот ирски живот (а може и сум грешка) но сепак во постаро време со 2 деца и дадилка во главната улога... крајот на епизодите секогаш беа со една коњска кола :) паа мене толку ми работи тркалото ако немокој му текнува на филмот нека додаде детали а пак би сакал да ми го кажете и името (: a пред да ми биде избришена темата би сакал одговор благодарам
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

 Барам наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Барам наслов    Барам наслов I_icon_minitimeПет Дек 03, 2010 1:02 am

Ако веќе прашуваш за А1, можеше во нејзината тема да прашаш.
Ирски живот?
Единствено што ми паѓа на памет е да не мислиш на Патот за Авонли, Ен од Грин гејблс или Поволен ветер (иако не знам дали последнава се има давано на А1). Тие беа со деца.
Вратете се на почетокот Go down
 
Барам наслов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Околу форумот-
Отиди до: