Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКоментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО

Go down 
+2
Beauty
LucasScott
6 posters
АвторПорака
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeСре Окт 08, 2008 11:35 pm

Овдека оставајте ги вашите коментари во врска со мојата веб-новела,за да изгледа посредено и да не се мешаат коментарите со епизодите.Искрено го очекувам вашето отворено мислење и сугестии,без разлика дали тие критики се добри или лоши.Три пати неделно ќе оставам епизоди од новелата,и ако вам ви се допадне,ќе продолжам да ја објавувам. Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО 327923
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 12:48 am

Утре ќе дадам коментар, откако убаво ќе прошитам се отприлика за ликовиве, иако јас сметам дека прво требаше да објавиш еден синопсис, со главната приказна, па во кратки реченици и споредните приказни, па сури отпосле да ги опишеш ликовите.........јас бар така мислам, не знам како се прави ова вебновела
иначе на мн форуми го имам среќавано ова, али никогаш не сум му обрнала внимание...али еве, баш ми се допадна ова, супер, еј, вебновела, хаха

и уште нешто, не ми се свиѓа името на компанијата, хаха
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 2:45 pm

Интересно изгледа, браво, посебно еден + што е со бразилска екипа..

Супер.
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 8:17 pm

Jas seuste nemam procitano,no ke procitam,i samo mozam da kazam BRAVO so imate zivci da pisuvate web noveli,zosto jas ni sostav za pismena ne pisuvam doma,na uciliste mi teknuva Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО 24632
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeСаб Окт 11, 2008 1:44 pm

Ја прочитав серијата и ми остави голем впечаток, иако знам дека авторот ќе се придржува кон бразислките сценарија , за разлика од јас....која ако би ја имала оваа приказна во рака како своја, би направила мексикански пресврти и интриги....хаха
а иначе. нешо не ми е јасно со РАул во описот на ликовите, некако тој лик што го глуми Раул Кортез, види некако чудно ми е напишано, во пишувањето го пишува Раул, а уствари поинаку се вика.....
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeСаб Окт 11, 2008 4:22 pm

Па да,во оргиналното сценарио кое го напишав пред две години,Раул всушност се вика Мигел Кортез,сега сакав да му го променам името,па решив да го оставам сепак да биде Мигел,бидејки повеќе му личи на карактерните особини и не го глуми Раул Кортез туку Жозе Мајер.
Во понеделник ќе ги објавам првите две епизоди
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов Член
Нов Член
Bube


Број на мислења : 70
Location : Con los chicos de Hogar Magico
Registration date : 2008-08-23

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeСаб Окт 25, 2008 9:23 pm

super ee Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО 606675
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeСре Окт 29, 2008 3:42 am

Фала Бубе
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitimeНед Јан 18, 2009 8:45 pm

Интересно, конечно да видам различна Македонска ВЕБНОВЕЛА, на форумот за АНГЕЛИ сите се слични едни на други со ликови измешани од М. Бунтовници и Ангели
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Sponsored content





Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО   Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари на БЕЛЕЗИ НА МИНАТОТО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Вебновели-
Отиди до: