Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКоментари, барања и препораки - Page 4 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Коментари, барања и препораки

Go down 
+22
Missy
15
LUCERO_Fan
bojan4e
Blair Waldroft
ilce
loca por espana
Elisa
dijan4e
dijanape
Rebellious angel
ivana
angeli
Losteech
gaby
solange
Adolfo
Beauty
dani
Bobi
Chris
*JaNa*
26 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 1:11 pm

taa e pesnata so ja baravte od traicionizvinete vaka ama imam nova accaunt bidejki onaa starata nes ja zbrkav
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 3:19 pm

А како си го избриша акаунтот? немам пуштено опција да може сами да си бришете
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 5:54 pm

ODEV VO PROFIL I VO INFORMACII NA KRAJ IMASE DELET YOUR ACCAUNT I TAKA POTA MI STIGNA LINK I POTVDIV
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 5:57 pm

аа ок, ме збуни дека видов до вчера имаше таму ник, а сега Гостин Коментари, барања и препораки - Page 4 967551
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 6:00 pm

AHAM OKIIIII  a mislam deka nekoj ja pobara pesnata od anstasija pa eve ja ja imameve link za downloadhttp://rapidshare.de/files/47513215/ANASTASIA-CANCION.mp3?killcode=1710629164a eve i use edenhttp://rapidshare.de/files/47513250/ANASTASIA-CANCION.mp3.html
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 2:29 pm

izvinete za post vrz post ama slucajno nekoj da ne ja ima pesnata so fernando hose ja svirese na pijano vo rosalinda
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 2:38 pm

Jas na YT ja najdov instrumentalnata verzija sto bese vo Rosalinda-- https://www.youtube.com/watch?v=wnrq_dC7wcU
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 2:39 pm

EJ FALA MNNNNNNNNNNNNNNNN a slu4ajno nekoj da go ima tekkstot na fuerte od fernando carillo
Вратете се на почетокот Go down
ilce
Нов Член
Нов Член
ilce


Female Zodiac : Pisces Број на мислења : 147
Birthday : 1985-03-11
Age : 39
Location : Prilep
Registration date : 2009-06-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 3:05 pm

NEMOZAM DA JA NAJDAM PESNATA OD BEATRIS OD LAT TRAICION AKO  NEKOJ JA IMA ILI BAREM KAKO SE VIKA ILI KOJ JA PEE
FALA
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 4:14 pm

jas ja ostaviv tuka taa pesna odi nazad niz postovite i ke ja najdes i mozes da ja simnes
Вратете се на почетокот Go down
ilce
Нов Член
Нов Член
ilce


Female Zodiac : Pisces Број на мислења : 147
Birthday : 1985-03-11
Age : 39
Location : Prilep
Registration date : 2009-06-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 9:42 am

hazmin напиша:
jas ja ostaviv tuka taa pesna odi nazad niz postovite i ke ja najdes i mozes da ja simnes
izvini hazmin ama nemozam da ja najdam aj ako ne ti e problem postavija pak te molam.


Последната промена е направена од ilce на Вто Јун 23, 2009 3:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 11:18 am

Вратете се на почетокот Go down
ilce
Нов Член
Нов Член
ilce


Female Zodiac : Pisces Број на мислења : 147
Birthday : 1985-03-11
Age : 39
Location : Prilep
Registration date : 2009-06-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 4:29 pm

hazmin напиша:
http://rapidshare.de/files/47597457/LA_TRAICION__ENTRADA__TELENOVELA_2008.mp3.html

eve ja
ne e taa pesna sto ja baram, sepak fala i za ovaa, taa sto ja baram idi koga ja davaat Beatris del mozis da slusnis na https://www.youtube.com/watch?v=dWiU2jap5aY, ako imas vreme vidi i ako ja najdes postavijaFala
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 7:10 pm

епа тоа е лесно ти ветувам на 1 ке ти ја ставам ке ја симнам од јутубе ке ја напрвам мп3 и ти ја ставам тука
сега нетот ми е лаб и не верувам дека ке можам да ја симнам преку кеепвид
Вратете се на почетокот Go down
ilce
Нов Член
Нов Член
ilce


Female Zodiac : Pisces Број на мислења : 147
Birthday : 1985-03-11
Age : 39
Location : Prilep
Registration date : 2009-06-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Јун 29, 2009 8:44 pm

hazmin напиша:
епа тоа е лесно ти ветувам на 1 ке ти ја ставам ке ја симнам од јутубе ке ја напрвам мп3 и ти ја ставам тука
сега нетот ми е лаб и не верувам дека ке можам да ја симнам преку кеепвид
nemoras da ja smetnuvas celata epizoda vo nea ima samo del od pesnata eve go toj del ako ja imas cela postavija ili barem kako se vika
http://www.4shared.com/file/114908215/7335f859/Untitled_3.html
samo moras da ja gledas preku quick time player ili klasik media player
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Јун 29, 2009 9:18 pm

па да мислев на тоа само песната да ја симнам како видео а не целата епизода ама некако на овој линк се слуша и што се зборува а сеа како да ја најдам онака не и знам име а како се вика тој што ја pee-i dont wanna miss a thing
Барав на нет и само ми се појавува aerosmith ама онаа песна што ја имам во пс не е од нив од некој др пеја4?
Вратете се на почетокот Go down
Blair Waldroft
Успешен Член
Успешен Член
Blair Waldroft


Female Zodiac : Taurus Број на мислења : 836
Birthday : 1994-04-26
Age : 30
Location : In a Gossip world
Registration date : 2009-08-07

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 10, 2009 10:58 pm

Во Анали песната ако ја знаете што ја пуштаат на Анали и на Џони
се вика Siempre-Cesar Roman може некој да постави линк за даунлоад,преубава песна е,ама никако не можам да најдам некаде да ја симнам
Вратете се на почетокот Go down
ilce
Нов Член
Нов Член
ilce


Female Zodiac : Pisces Број на мислења : 147
Birthday : 1985-03-11
Age : 39
Location : Prilep
Registration date : 2009-06-19

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 12, 2009 4:26 pm

Destiny Hope напиша:
Во Анали песната ако ја знаете што ја пуштаат на Анали и на Џони
се вика Siempre-Cesar Roman може некој да постави линк за даунлоад,преубава песна е,ама никако не можам да најдам некаде да ја симнам

aj vidi dali e ovaa
http://rapidshare.com/files/142398714/Cesar_Roman_-_Siempre.mp3



a od kade razbra kako se vika pesnata i koj e peacot
Вратете се на почетокот Go down
Blair Waldroft
Успешен Член
Успешен Член
Blair Waldroft


Female Zodiac : Taurus Број на мислења : 836
Birthday : 1994-04-26
Age : 30
Location : In a Gossip world
Registration date : 2009-08-07

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 12, 2009 5:00 pm

Леле фала премногу,а дознав за пејачот и за тоа како се вика песната така што кога ја слушав на видеото од Џони и Аналиа напишав на ју туб дел од песната и ми се отвори текстото а песната никаде
Фала,фала
Вратете се на почетокот Go down
bojan4e
Нов Член
Нов Член
bojan4e


Број на мислења : 76
Registration date : 2009-06-14

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 12:02 am

moze li nekoj da gi najde pesnite od UN PASO ADELANTE-UPA DANCE?
Вратете се на почетокот Go down
LUCERO_Fan
Член
Член
LUCERO_Fan


Female Број на мислења : 435
Registration date : 2009-08-09

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 18, 2009 10:52 pm

bojan4e напиша:
moze li nekoj da gi najde pesnite od UN PASO ADELANTE-UPA DANCE?
ova e taa??
http://www.4shared.com/file/97504316/a6838b19/UPA_Dance_-_Un_due_tre_quatro.html
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 18, 2009 11:26 pm

Ај песната од Мanana es para siempre, отворете нова тема за таа серија
Вратете се на почетокот Go down
LUCERO_Fan
Член
Член
LUCERO_Fan


Female Број на мислења : 435
Registration date : 2009-08-09

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 18, 2009 11:33 pm

Вратете се на почетокот Go down
bojan4e
Нов Член
Нов Член
bojan4e


Број на мислења : 76
Registration date : 2009-06-14

Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 19, 2009 6:15 pm

fala za pesnata -LUCERO_Fan

da ne gi imas i drugite od upa dance-pr:sambame,morenita te extrano
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Коментари, барања и препораки - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари, барања и препораки   Коментари, барања и препораки - Page 4 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари, барања и препораки
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Музика :: Музиката од сериите-
Отиди до: