Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeИзбришани и споени мислења! - Page 7 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Избришани и споени мислења!

Go down 
+13
Rebellious angel
ФакЈу
ilce
viktorija
Losteech
dijanape
iva_macedonia
Chris
Burrows
Bobi
solange
Beauty
LucasScott
17 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 2:59 pm

Chris напиша:
Уф мора да се некои големи проблеми... со списанието Тоше што направи? Дај одлучи се еднаш на што ке работиш и посвети се на истото, подобро така одколку секој ден да доаѓаш со нови идеи кои ти паѓаат во вода по една недела.
На блогот ќе работам ама сакав да сменам дизајн и ми излезе голем проблем ми ги дава дупло по 2 пати иститие филмови Избришани и споени мислења! - Page 7 165556
а еве сега решив да го средам тип топ одново во нови сили нови победи
Блогот ќе се вика Пуканка и на него ќе има и доста информации а не само филмови
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 3:28 pm

Чудно е како не размилсуваш со цоја глава и постојано крадеш идеи од околу. Како и да е ти си знаеш што правиш, како што знаеш и дека нештата поврзани за тебе се еднакви на неуспех и фијаско. Избришани и споени мислења! - Page 7 569862
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 9:46 pm

LucasScott напиша:
Чудно е како не размилсуваш со цоја глава и постојано крадеш идеи од околу. Како и да е ти си знаеш што правиш, како што знаеш и дека нештата поврзани за тебе се еднакви на неуспех и фијаско. Избришани и споени мислења! - Page 7 569862
Е ајде де од кај украдов идеја Избришани и споени мислења! - Page 7 165556 освен што рецензиите се извадени од други сајтови филмовите јас си ги бирам кој ќе ги ставам на блогот а ако погледнете скоро сите сајтови ваѓаат информации од други сајтови така да не сум единствен што краде работи
да направам ваков блог ми беше идејата уште од кога почнав да се интересирам за филмовите,сериите,документарци ...
мене ми е да направам едноставен блог на кој секој брзо и лесно ќе си најде филм па вие сакале го користите сакале не
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 9:50 pm

Значи прави ти ако сакаш блогови и за купување зелки, тоа никој не ти брани, само малку е заморно за нашиве очи цело време да ги читаат тие идеи/фалења и слично.
Не е јасно зашто се замараш со блогови за филмови, кога секој си нашол досега начин да си симне филм од некаде, твојот блог нема да биде прв и различен од некој друг.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 2:41 am

зашто ми ја избришавте темата игри за компјутер ?? Избришани и споени мислења! - Page 7 696398
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 2:43 am

Затоа што е глупа, секоја следна тема од тој тип ке се избрише, и собери си ја назад палката, овде не ти пали Избришани и споени мислења! - Page 7 327923
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 2:45 am

Дали тоа слушнав палка?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 2:46 am

Да, ене му ја во смајлито
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 2:46 am

Chris напиша:
Затоа што е глупа, секоја следна тема од тој тип ке се избрише, и собери си ја назад палката, овде не ти пали Избришани и споени мислења! - Page 7 327923
ја извадив палката зашо се изнервирав Избришани и споени мислења! - Page 7 996773
среќа не е вистинска Избришани и споени мислења! - Page 7 871427
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Фед 11, 2010 12:16 pm

Прво пораката ти гласеше вака:

-ја извадив палката зашо се изнервирав Избришани и споени мислења! - Page 7 996773


па после се предомисли и го додаде ова:

-среќа не е вистинска Избришани и споени мислења! - Page 7 871427



Следниот пат нема да можеш да го користиш копчето ИЗМЕНИ на некое време, така да немој да се повтори!
Избришани и споени мислења! - Page 7 687939
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeЧет Мај 06, 2010 11:19 pm

Избришана тема за теленовелата Maria del Alba, бидејки серијата нема да се реализира.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeПет Мај 07, 2010 12:55 am

Прашање
Како се спојуваат мислења?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeПет Мај 07, 2010 9:17 am

Доле во опцијата Merge topics
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeПет Јун 04, 2010 8:26 pm

Избришано едно мислење засега на Any кај Алфа телевизија.
Продолжувам со бришење
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Jул 24, 2010 8:05 pm

Избришана новоотворената тема на членот Тијаго Бедоја отворена за серијата Серанови во одделот Теленовели.

Тијаго Бедоја, тема за серијата има во Прајмтајм серии од други мрежи. Ако слушнете шпански јазик во серија, не значи дека е теленовела.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeНед Jул 25, 2010 12:31 pm

Избришано мислење на Дејан во Сител телевизија поради постојано спамирање. Во случајов ова беше веќе второ исто мислење.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeНед Aвг 29, 2010 6:49 pm

Избришана темата за Луди седумдесетти, поставена од Numberguy.
Тема за таа серија веќе постои.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeНед Aвг 29, 2010 7:23 pm

Има уште една една дупла тема од истиот член, не знам дали ја избришавте, насловена е како "Pretty little liars" во ABC.
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeНед Aвг 29, 2010 7:26 pm

И тоа е избришано
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 6:24 pm

Избришана отворената тема за Ljubav i mrznja од RAK.
Кога се отвора нова тема, ако ништо друго бар се гледа како се отворени милионите теми пред таа. Rak не е нов член.
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 7:11 pm

Не знам кај да се обратам, извинете ако тука не е местото. LucasScott е нешто очигледно исфурстриран и ми брише мислења. Во темата Hellcats каде пишав мислење во врска со серијата, тој го сметал за оф-топик и го избришал.

И јас таму пишав зошто тоа го направил и побарав Крис да види што се случува. И најверојатно Лукас избришал пак. Не сакам да провоцирам и ништо. Веќе ништо не му пишувам. Ама има милиооооон мислења на секоја тема кои се оф-топик, како тие не му пречат?
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 7:45 pm

Јас кога ќе наидам на нешто оф топик, секогаш бришам. Очигледно никој не се пожалил, освен ти, па сега види кој е исфруструран. И,да во иднина пак ќе ти бришам мислења кој се офтопик, така да, да си знаеш.
Вратете се на почетокот Go down
Bond Girl
Член
Член
Bond Girl


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1993-04-10
Age : 31
Location : Koga kade :D
Registration date : 2010-08-18

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 7:53 pm

Го подржувам McSteamy, има толку многу оф топик мислења што стварно е глупо!!!
Имам и јас многу оставано мислења што сеуште стојат и не се воопшто погледнати.
Вратете се на почетокот Go down
Maxime
Успешен Член
Успешен Член
Maxime


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 755
Birthday : 1994-05-11
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2009-07-12

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 7:54 pm

Не знам дали сум единствен. Јас слушам други муабети. Ама не сакам сеа да се карам во ред? На Дани и Крис им се обратив!
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 7:57 pm

Леле, прле едно, ај заќути и не провоцирај да не ти ги избришам сите оф топици, јасно?!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Избришани и споени мислења! - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избришани и споени мислења!   Избришани и споени мислења! - Page 7 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Избришани и споени мислења!
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Околу форумот-
Отиди до: