Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeOBN Televizija (Босна и Херцеговина) Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 OBN Televizija (Босна и Херцеговина)

Go down 
+4
Bobi
Rebellious angel
Losteech
Burrows
8 posters

Оцена за телевизијата
 5
 4
 3
 2
 1
Види ги резултатите
АвторПорака
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 7:12 pm

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Site_logo
Година на отворање: 1996

ОБН е локална телевизиска мрежа од Босна и Херцеговина со седиште во Сараево.
За развојот на телевизијата се потрошени околу 20 милиони долари.
Во партнерство е со хрватската РТЛ телевизија.

Официјална страница
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 8:11 pm

Најдобра босанска телевизија. Нашите треба да се угледаат на овие!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
Rebellious angel


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1799
Birthday : 1989-08-22
Age : 34
Registration date : 2008-09-23

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 8:17 pm

Потполно се согласувам. OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/anapetrovik89
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 8:20 pm

Штета што ја нема на Макс ТВ за да ја гледам, ама се надевам дека наскоро ќе ми ја стават. Инаку од она што го имам гледано, еве една 4ка OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 871427
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 11:29 pm

Чиста 5ка!
Мислам дека нетреба да објаснувам зашто... OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 736967
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 05, 2009 1:53 am

Ќе се убијам што веќе ја немам,ми ја заменија со Fox Crime,си ја гледав Floricienta тука OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 165556

И од мене 5 !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 05, 2009 2:05 am

Јас ги имам и ОБН и Хајат сега на кабловската од босанските, така да со тек на време ќе и дадам оцена, иако имам доста гледано од програмава, одлична е, знам дека имаат многу разновидна програма, што е најбитно за разлика од хајат која мене ми изгледа на бедна програма
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 05, 2009 2:06 am

Dani da si ja gledas Flor,iako ke pocnes od vtorata sezona koja e poglupa,bar za mene OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773 Ali sepak : NE PROPUSTAJ !!!
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 05, 2009 2:08 am

Тешко, да не кажам, али нема д аја гледам. Прво е негде над 270 епизода, после тој термин гледам Ангели и какво фајде да се уклучам на сред втора сезона на тин серија
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 05, 2009 2:15 am

Eehh da pri kraj se,a i se poklopuva terminot,lele da imav OBN,Angeli poveke nikogas ako treba nemase da gledam OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 6:11 pm

stefan2 напиша:
Eehh da pri kraj se,a i se poklopuva terminot,lele da imav OBN,Angeli poveke nikogas ako treba nemase da gledam OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773

Ангели да не гледаш??????леле јас заради нив и Rebelde на нова до крај не го изгледам OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 954560
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 6:15 pm

Pa veke ne gi gledam OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 353532 OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 6:17 pm

Ни јас веќе не ги гледам Ангелите, Стефан OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 871427 Се разбираме мислам
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 12, 2009 3:04 am

ее зошто бе???? OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 511330 многу се суперрр
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 12, 2009 3:35 am

Za mene ovaa sezona e predosadna OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeНед Апр 12, 2009 2:41 pm

Не само што е предосадна, туку префантастична. Ова не треба да го конзумира здрав ум, тоа со часовникот и Сјело, баш од тоа се згрозив и затоа вака сега зборам, а децата не се нешто интересни, Сјело беше интересна за мене, али сега кога видов дека живее у некоја друга димензија, се згрозив
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeСре Апр 15, 2009 7:24 pm

Beauty напиша:
Не само што е предосадна, туку префантастична. Ова не треба да го конзумира здрав ум, тоа со часовникот и Сјело, баш од тоа се згрозив и затоа вака сега зборам, а децата не се нешто интересни, Сјело беше интересна за мене, али сега кога видов дека живее у некоја друга димензија, се згрозив

па да тоа со Сијело е претерано но Мар,Хасмин,Тачо,Рама и Тијаго се закон.......Ги обожавам OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 79581
Вратете се на почетокот Go down
ivana
Нов Член
Нов Член
ivana


Female Број на мислења : 29
Registration date : 2008-09-03

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 7:14 pm

a Angeli se davat na OBN?
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 7:39 pm

ivana напиша:
a Angeli se davat na OBN?
Ne
OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 353532 OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773
Вратете се на почетокот Go down
ivana
Нов Член
Нов Член
ivana


Female Број на мислења : 29
Registration date : 2008-09-03

OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:08 pm

stefan2 напиша:
ivana напиша:
a Angeli se davat na OBN?
Ne
OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 353532 OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 996773

fala
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 6:22 pm

Ја гледам понекогаш Оbn има добра програма ама некад знаат една иста серија да репризираат повеќе пати како што е Млади Бунтовници
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 8:59 pm

Тоа што ја репризираат Млади Бунтовници, е на барање на фановите OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 871427
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 10:54 pm

Kate напиша:
Тоа што ја репризираат Млади Бунтовници, е на барање на фановите OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 871427
знам ама само што заврши и немаше една недела одма отпочеток ја пуштија OBN Televizija (Босна и Херцеговина) 27898
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:05 pm

Молам? Јас прв пат за ова слушам...
Јас колку што знам досега еднаш премиерно ја имаат пуштено и еднаш репризно т.е. уште трае репризата...
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:37 pm

Kate напиша:
Молам? Јас прв пат за ова слушам...
Јас колку што знам досега еднаш премиерно ја имаат пуштено и еднаш репризно т.е. уште трае репризата...
па тоа јас зборам дека одма ја репризираа ама мислам дека заврши репризата бидејќи даваја и една друга ,а сега што даваат незнам стварно не пратам такви серии
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





OBN Televizija (Босна и Херцеговина) Empty
ПишувањеПредмет: Re: OBN Televizija (Босна и Херцеговина)   OBN Televizija (Босна и Херцеговина) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
OBN Televizija (Босна и Херцеговина)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Телевизија :: Други Телевизии-
Отиди до: