Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeСофија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Софија Т. Теодор (АТВ)

Go down 
+7
Ana-Marija
solange
Chris
Losteech
Bobi
Burrows
Beauty
11 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeСаб Aвг 22, 2009 11:39 pm

Да може ако тие теми се поврзани со сексот, затоа што само тоа и е во глава
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 24, 2009 3:58 am

Хахах,сеуште неможам да се воздржам од смеата која ме надвладеа читајќи го интервјуто.Паднав во дилема,дали е ова жално или смешно? Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 24632
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 24, 2009 5:07 pm

Софи ја има на јутуб баш сега видов

еве го филмот на софи не е лош вака али ќе почекаме можеби на двд ќе излезе би сакал баш да видам што фил е тоа
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 24, 2009 9:01 pm

Филмов е мн перверзен со Хелена Роза е а и мислам дека и Зоки ке глуми у него
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeВто Aвг 25, 2009 12:19 am

Anamarija напиша:
Филмов е мн перверзен со Хелена Роза е а и мислам дека и Зоки ке глуми у него
Снимен е веќе филмот Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 996773
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeВто Aвг 25, 2009 1:47 am

Знам знам дека е сниман али викам дека и Зоки глуми у него без тоа ќе Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 996773
Вратете се на почетокот Go down
Michael Myers
Успешен Член
Успешен Член
Michael Myers


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 681
Birthday : 1993-08-19
Age : 30
Location : Skopje
Registration date : 2009-10-11

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 9:02 pm

хаха леле а пак оваа кога ја има на ТВ место литературно да збори таа не и е гајле цц едно време го имитираше јанко.
Вратете се на почетокот Go down
Bond Girl
Член
Член
Bond Girl


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1993-04-10
Age : 31
Location : Koga kade :D
Registration date : 2010-08-18

Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitimeЧет Aвг 26, 2010 1:07 am

Одвратна ми е и грда, таа што сака нека си биде, ама тоа го пренагласува, напорна е и многу е арогантна, некултурна е многу, а се прави фина незнам што!!
Ова интервјуво му е крш, исто како коментарите на мојот прв форум профил viktorija
сакал женствени, а не феминизирани... па значи овој не знае што сака, го видов на фб баш е симпатичен, не ми се верува да е геј, а за тоа женствен или тоа се должи на Монси или на Дадар, гарант!
Хомосексуалноста е потврдено дека не е болест бе луѓе до кога со тоа, кажии на таа твојата професорка по што и да е да прочита барем малку од медицина или психологија па да види дали е или не е... Зар уште тоа ќе биде табу тема???
Еднаш живееме луѓе, уживајте максимално, не се замарајте со други луѓе, кој со кој спие, што јаде, што пие, со кого оди.... ма што сака нека прави негов е животот, и што ако го навредиш ќе го смениш, пак тој тоа ќе биде.... НЕСВАЈЌАМ И ГЛУПО МИ Е, ШТЕТА ШТО НЕ МОЖАМ НИШТО ДА СТОРАМ, САМО ДАЈ БОЖЕ СИТЕ ДА ОСЕТАТ ВО СОН КАКО Е, ПА ПОСЛЕ ДА ВИДАМ ДАЛИ ЌЕ НАВРЕДУВААТ!! Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 665558 Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 665558
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Софија Т. Теодор (АТВ)   Софија Т. Теодор (АТВ) - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Софија Т. Теодор (АТВ)
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Телевизија :: Телевизиски Фаци-
Отиди до: