Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона

Go down 
+3
Chris
Bobi
Losteech
7 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона   Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 14, 2010 11:47 am

Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 521588

Ова беше најголем шок, V да добие нова сезона, а Флеш не?! Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 375650

За Romantically Challenged не сум баш разочаран се знаеше дека серијата ја утнаа уште тоа што ја ставија во ваков период и без реклама!

П.С ABC вчера ги објави своите серии кои сигурно ќе се појават на ТВ:

ABC: No Ordinary Family, Mr. Sunshine, Happy Endings, Better Together, Detroit 187, Generation Y, The Whole Truth
Вратете се на почетокот Go down
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона   Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 14, 2010 11:53 am

Мене ми е многу криво за FF...
Ама како што прочитав, најверојатно ќе завршела со некаков крај, а не со мистерии за решавање понатаму, бидејќи продуцентите биле свесни дека можеби ќе ги укинат...
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона   Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 14, 2010 12:12 pm

Криво или не, FF си заслужи да биде откажана... истото важи и за другите серии. Инаку, Romantically Challenged е откажана најверојатно заради тоа што не е баш најомилена комедија кај критиката, а и рејтинзите не беа најсјајни за периодот во кој се прикажуваше...

И да, не знам како V ќе издржи уште една сезона, ама со добар lead-in (како што е Lost годинава) не би требало да има проблеми.
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Sponsored content





Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона   Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кои серии најверојатно ќе бидат откажани до крајот на сезона
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Прајмтајм серии :: ABC-
Отиди до: