Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКоментари на "Другата страна на животот" - Page 3 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Коментари на "Другата страна на животот"

Go down 
4 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на "Другата страна на животот"   Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 11:34 pm

Да, да, знам дека е викендов Гроздоберот, ќе одат едни другари и другарки, али јас нема да одам.
Инаку прочитав дека Нина ќе биде киднапирана, тоа затоа што девојката открива тајни околу Ема, многу ме интересира која е Ема? Не знам дали е од Организаицјата, али нема потреба да ја праќаат да оди во фирмата кога си го имаат Лукас таму, не знам која е, ќе видиме. Ја чекам и Моника.
Јас додека ја читам серијава си замислувам во глава како се се случува, каков е амбиентот, ликовите и сигурна сум дека многу аргентински драми го имаат тој амбиент и олку интересна содржина.
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на "Другата страна на животот"   Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 10:40 pm

Ја прочитав првата епизода,и останав воодушевен.Секоја чест за оргиналната приказна,и секоја чест за Боби што ни овозможува да ја читаме оваа прекрасна веб новела.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на "Другата страна на животот"   Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 I_icon_minitimeСре Окт 07, 2009 9:16 pm

WOW, Bobi Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 521588 Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 521588 Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 521588 Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 521588 Абе не дека ми стало до серијава или дека ми е од витално значење дали ќе ја читам, али интересна беше. Невр мајнд, искрено во ова динамично време, не би читала серија на хрватски.
Ако некогаш продолжи на макеоднски, нормално дека ќе и се вратам како читател.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на "Другата страна на животот"   Коментари на "Другата страна на животот" - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари на "Другата страна на животот"
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Вебновели-
Отиди до: